Firma Profili :

Firmamız tekstil sektörüne 1993 yılında merhaba demiş ve 1995 yılında ise 3 open-end makinası ile üretime başlamıştır.Firmamız bu tarihten itibaren her zaman için kaliteyi ön planda tutarak büyük bir titizlikle üretimine devam etmiştir. Daha sonra 1995 yılının son aylarında 4 makina daha alınarak üretim kapasitemiz daha da artırılmıştır.Firmamız üretimini artırdıktan sonra yine kaliteyi bozmadan üretimini sürdürmüştür.

1996 yılında makina parkına 5 makina daha eklenerek toplam makina sayısının artmasıyla günlük üretimimiz 30.000 tona aylık üretimimiz 900.000 tona yıllık üretimimiz ise 10.800.000 tona çıkmıştır.

Firmamız dokuma ve karde ipliklerinin bütün numaralarını yine büyük bir titizlikle yapmaktadır. Halen şehir içi ve yurt dışından gelen bütün siparişlere kapasitemizin yeterince en iyi bir şekilde cevap vermekteyiz.

Firmamız bundan sonraki çalışmalarında ise iş disiplini ve prensiplerini bozmadan üretimini yeni teknolojileri kullanarak kaliteyi dahada artırmayı amaçlamaktadır. Makina parkımız ise Trützschler Vouk be Schlafhorft markalarından oluşmaktadır Yakın zaman içinde Untaş A.Ş olarak triko kumaşta da yer edinmeyi planlamaktayız. Ayrıca boya apre kumaş terbiye olarak da pazara girmeyi hedefliyoruz.